Ryan Gosling, Wolfman Olarak Karşımıza Çıkacak!

Ryan Gosling, Wolfman Olarak Karşımıza Çıkacak!

Mayıs 31, 2020

85 Okunma

The Invisible Man filmiyle büyük bir sükse yaratan Universal'ın yeni filmi Wolfman'in başrolünün Ryan Gosling olduğu açıklandı.

Ryan Gosling, Wolfman Olarak Karşımıza Çıkacak

The Invisible Man filmiyle büyük bir sükse yaratan Universal’ın yeni filmi Wolfman’in başrolünün Ryan Gosling olduğu açıklandı. Filmin senaristliğini Orange is The New Black filmiyle bilinen Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo üstlenecek.

Universal, The Mummy filminin beklentilerin bir hayli altında kalmasından dolayı rotayı canavar filmlerine döndüren The Invisible Man’i beyaz perdeye aktarmıştı.

The Invisible Man beklentilerin bir hayli üstünde performans göstererek gişede rekor kırmış ve oldukça yüksek hasılat elde etmişti. Bu durum Universal’ın başka canavar temalı filmlere odaklanmasına yol açtı. K. Kusama tarafından yönetilecek olan Dracula filminin ardından Universal şimdi de yeni canavar filmi olan Wolfman ile sinemalara dönmeye hazırlanıyor.

Filmin Kadrosu Belirsiz

Variety tarafından yapılan habere göre Wolfman filminin başrolünde Ryan Gosling sahne alacak. Filmle alakalı detaylara henüz yer verilmese de sinema severler şimdiden filmin takipçisi olmuş durumda.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER