Reklamı Gizle[x]
lilabet

Yalan Dolan Filmine Hangi Oyuncular Damgasını Vurdu?

Yalan Dolan Filmine Hangi Oyuncular Damgasını Vurdu?

Mart 7, 2019

1.348 Okunma

lilabet

1 Mart tarihinde vizyona giren yalan dolan filmi izleyiciden beklenen ilgiyi gördü. Geçtiğimiz sezon çekilmesine rağmen vizyon tarihi Mart başını bulan film, 6 kafadarın kusursuz soygun planını beyazperdeye aktarıyor. Ekim ayında aramızdan ayrılan ünlü oyuncu Yıldırım Öcek’de filmde yer alan sanatçılar arasında yer alıyor. Heyecanlı Bir Banka Soygunu Hikayesi Film seyretmek için sinemaya gidemeyenlerin tercihi olan filmgold hizmetleriyle vizyona yeni giren filmlerde zaman ve mekan kısıtlaması olmadan izlenebilir. Fragmanları çıktığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen ve beklenen filmi hemen izle seçeneğiyle tek parça ya da bölüm bölüm izleyebilirsiniz. Televizyon ve sinema sektörüne damgasını vuran oyuncuların yer aldığı proje, keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak. Yerli ve yabanı film izle kategorisine ek olarak seçtiğiniz türe uygun olan yapımları da seyredebilirsiniz. Kararsız film gold film izle kullanıcılarına özel olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında sinemada kaçırdığınız filmleri boş vakitlerinizde izleyebilirsiniz. Kusursuz Hesaplaşma Bankacılık sektöründeki açıklara odaklanan 6 kafadarın banka soyma fikri, film gold kalitesiyle sizi kahkaha tufanının içine çekecek. Yılın en kibar soyguncusuna kapınızı açmak istiyorsanız full hd film izle seçeneğiyle evde sinema keyfini yaşayabilirsiniz. Yabancı dizi ve filmleri ister Türkçe dublaj isterseniz de Türkçe altyazı desteğiyle seyredebilirsiniz. Yolda, işte, evde ya da boş zamanlarınızda kaliteli yapımları hd izle özelliğiyle izlerken, ödüllü filmlere de klasik seyret kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlar üzerinden sinema izle hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1 Mart tarihinde vizyona giren yalan dolan filmi izleyiciden beklenen ilgiyi gördü. Geçtiğimiz sezon çekilmesine rağmen vizyon tarihi Mart başını bulan film, 6 kafadarın kusursuz soygun planını beyazperdeye aktarıyor. Ekim ayında aramızdan ayrılan ünlü oyuncu Yıldırım Öcek’de filmde yer alan sanatçılar arasında yer alıyor.

Heyecanlı Bir Banka Soygunu Hikayesi

Film seyretmek için sinemaya gidemeyenlerin tercihi olan filmgold hizmetleriyle vizyona yeni giren filmlerde zaman ve mekan kısıtlaması olmadan izlenebilir. Fragmanları çıktığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen ve beklenen filmi hemen izle seçeneğiyle tek parça ya da bölüm bölüm izleyebilirsiniz.

Televizyon ve sinema sektörüne damgasını vuran oyuncuların yer aldığı proje, keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak. Yerli ve yabanı film izle kategorisine ek olarak seçtiğiniz türe uygun olan yapımları da seyredebilirsiniz. Kararsız film gold film izle kullanıcılarına özel olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında sinemada kaçırdığınız filmleri boş vakitlerinizde izleyebilirsiniz.

Kusursuz Hesaplaşma

Bankacılık sektöründeki açıklara odaklanan 6 kafadarın banka soyma fikri, film gold kalitesiyle sizi kahkaha tufanının içine çekecek. Yılın en kibar soyguncusuna kapınızı açmak istiyorsanız full hd film izle seçeneğiyle evde sinema keyfini yaşayabilirsiniz. Yabancı dizi ve filmleri ister Türkçe dublaj isterseniz de Türkçe altyazı desteğiyle seyredebilirsiniz.

Yolda, işte, evde ya da boş zamanlarınızda kaliteli yapımları hd izle özelliğiyle izlerken, ödüllü filmlere de klasik seyret kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlar üzerinden sinema izle hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

lilabet
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER