Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İçindeki Yabancı – The Brave One
İMDb 7.9 720P
  •  Süre: 122dk Dakika
  • Ülke:
  • 1.193İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

İçindeki Yabancı – The Brave One

-

The Brave One

İçindeki Yabancı, Erica isimli bir radyo sunucusunun başından geçen kötü olayları konu alıyor. Erica Bain, yaşadığı şehri sevmekte ve radyosunda Street Walk isimli bir program yapmaktadır. Programı bittikten sonra sevdiği adam olan David Kirmani’nin yanına gitmektedir. Gene iki sevgili birlikte olduğu bir zamanda saldırıya uğrarlar. David ölürken, Erica’ysa ölüm döşeğine düşer.

Erica’nın vücudunda ki yaralar hiçbir zaman geçmez. Ancak onun için daha zoru çok sevdiği şehir sokaklarının onun için adeta bir korku yolu olmasıdır. Bu durum bir noktadan sonra dayanılmaz bir hal alır. Eline silah alarak sokaklarda gezmeye başlar. İlk kez birisini öldürdüğünde öl veya öldür mevzubahisken, ikincisinde bir nefsi müdafaa söz konusudur.

The Brave One isimli yapımda Erica ondan alınan hayatın tekrar alması için yapması gereken yolu bir şekilde bulmuştur. Dram ve gerilim tarzında güzel bir yapım olan filmin yönetmenliğini Neil Jordan yapıyor. Naveen Andrews, Mary Steenbergen ve Jane Adams ile Jodi Foster filmin oyuncularıdır. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://www.thebraveone.com
Yorum Alanı