Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İtiraflar – Confessions
İMDb 10.0 720P
  •  Süre: 107 Dakika
  • Ülke:
  • 151İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

İtiraflar – Confessions

-

The Confession

Confessions, Japonya yapımı bir korku yapımıdır. Bir annenin çocuğunu kaybettikten sonra yaşadığı psikolojik durumu ve çocuğunun intikamını almak için yaptığı acımasız planları ekranlara getirmektedir. Bir öğretmen olan kadın, kızını kaybetmiştir. Her annede olduğu gibi bu duruma çok üzülen kadın, çocuğun ölmesine neden olarak arkadaşlarını sorumlu tutmaktadır.

Onun öğrencilerinin kızının ölümüne sebep olduğunu düşünen kadın, bunlardan onun intikamını almak istemektedir. Bunun için soğukkanlı bir katil gibi intikam planları yapmaya başlayacaktır. Yaptığı plan o kadar acımasız olacak ki çocukların hayatlarını dünyada cehenneme çevirecektir. Bir annenin ne kadar acımasız olabileceğini özellikle de çocuğunu kaybeden bir annenin cezasını nasıl vereceğine şahit olacaksınız.

Orijinal ismi Kokuhaku olan film 2010 yılında vizyona girmiştir. Japonya merkezli yapımın yönetmen ve senarist koltuğunda Tetsuya Nakashima oturuyor. Korku ve gerilim türünün güzel bir örneği olan yapımda Yoshino Kimura , Takako Matsu, Masaki Okada, Mana Ashida ve Kaoru Fujiwara gibi isimler rol alıyor. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://thirdwindowfilms.com/films/confessions
Yorum Alanı