Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Pamuk Prenses ve Avcı
İMDb 7.4 720P
  •  Süre: 127dk Dakika
  • Ülke:
  • 232İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Pamuk Prenses ve Avcı

-

Snow White And The Huntsman

Pamuk Prenses ve Avcı, bu sefer sinemaya farklı bir konu ile geliyor. Kötü kalpli olan cadı sonsuz gücü elde edebilmek için dünyada ondan daha güzel olduğuna inandığı pamuk prensesi öldürmek ister. Bu isteğini gerçekleştirmek için yetenekli bir avcıyı onu öldürmesi için gönderilir. Ancak avcı onu öldürmekten vazgeçecektir.

Prenses karanlığa karşı dünyanın tek kurtarıcısı olduğunu kimse bilmemektedir. Avcı, prensesi öldürmediği gibi aynı zamanda onu savaş sanatı konusunda iyi bir şekilde eğitmeye de başlar. Bu yaklaşmakta olan büyük savaşta prensesin öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Bildiğimiz pamuk prenses filmlerinin klişesi dışında bir konuyu ele alan yapım, fantastik ve bilimkurguyu sevenler tarafından izlenme listesine alınmalıdır.

Orijinal ismi Snow White and the Hunstman olan yapım 2012 yılında vizyona girmiştir. Fantastik yapımın yönetmen koltuğunda Rupert Sanders bulunuyor. Kristern Stewart, Chris Hemsworth ve Charlize Theron’sa yapımda görev alan ünlü oyuncular arasında yer alıyor. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://www.snowwhiteandthehuntsman.com/
Yorum Alanı