Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Testere 2 -Saw 2
İMDb 7.8 720P
  •  Süre: 93dk Dakika
  • Ülke:
  • 108İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Testere 2 -Saw 2

-

Saw 2

Testere, bir grup insanın Jig Saw tarafından sınandığı bir hikaye bu yapımda konu alınıyor. Amanda dahil olmak üzere birçok kurban kapalı bir yerde tutuluyorlar. Bu kurbanlar için hayatlarında ki son 2 saati yaşamak anlamına geliyor. Çünkü damarlarında gezinen zehir ölümlerine neden olacaktır ve bu zaman diliminde bulundukları yerde yer alan panzehir’i bulmaları gerekiyor.

Xavier, Jonas, Addison, Obi, Laura ile Amanda bu odanın içerisinde farklı karakterleri ile yer alıyorlar. Sağduyulu, kırılgan, lider ruhlu, inatçı gibi farklı özellikleri olan bu insanlar için yaşayacakları tüm iki saat Jigsaw tarafından özel olarak hazırlanmış bir plana dayalıdır. İnsanlar birbirleri ile iletişime geçtikçe aslında ortak noktaları olduğunu öğreniyor.

Saw 2 isimli yapımın senarist ve yönetmenliğini Darren Lynn Bousmann yapıyor. Leigh Whannel gene senarist koltuğunda yer alıyor. 2005 yılında yayınlanan yapımda Tobin Bell, Donnie Wahlberg, Dina Meyer, Shawnee Smith ve Erik Knudsen gibi birçok oyun yer alıyor. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://www.officialsaw.com/
Yorum Alanı