Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Testere 7 -Saw 7
İMDb 7.4 720P
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • 146İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Testere 7 -Saw 7

-

Saw 3D: The Final Chapter

Testere serisinin yedinci filmi 2010 yılında vizyona girdi. İlk yapımdan itibaren kendisine ciddi bir hayran kitlesi yaratan film bu severde ölümcül oyunlarıyla izleyicilerini ekrana bağlamayı başarıyor. Bu yapımda Jigsaw’ın elinden kurtulan nadir kişilerden birisi olan Bobby Dagen, ölümcül oyunun planlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Oluşturduğu oyun yeni bir dehşet dalgasına da start veriyor.

Dedektif Hoffman, altıncı yapımda öldürülmeye çalışılsa da bunda başarılı olunamamıştır. Ancak artık dedektifin kimliği ortaya çıkmıştır. Jill Tuck, dedektifi öldüremediği gibi aynı zamanda yedinci filmde onun kurbanaı olmuştur. Serinin diğer yapımlarına göre daha yüksek bütçeyle çekilen yapım diğer oyunlara göre daha zorlu ve kan dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Serinin yedinci filminin yönetmen koltuğunda Kevin Greutert oturuyor. Patrick Melton ve Marcus Dunstan gene senarist koltuğunda oturuyor. Yapımın ana karakterlerini Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery ve Cary Elwes canlandırıyor. Ortaya koyulan bütçe çok yüksek olmakla birlikte ciddi bir hasılat elde edilmiştir. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://www.officialsaw.com/
Yorum Alanı