Reklamı Gizle[x]
lilabet
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Testere Jigsaw Efsanesi
İMDb 7.5 720P
  •  Süre: 91dk Dakika
  • Ülke:
  • 202İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Testere Jigsaw Efsanesi

-

Jigsaw

Testere serisinin son filmi olan Jigsaw Efsanesi, olayların üzerinden uzun yıllar geçtikten sonra işlenen cinayetleri konu alıyor. Jigsaw öleli uzun yıllar olmuş, onun mirasını devam ettirmeye çalışanlarda sırayla yakalanmıştır. Yedinci yapımın üzerinden 7 yıl geçtikten sonra yayınlanan bu gerilimde şehirde işlenen cinayetler, uzun süre önce öldüğü bilinen Jigsaw’dan başkasını işaret etmektedir.

Şehrin farklı noktalarında korkunç şekilde öldürülen bu insanlar, herkesin görebileceği noktalara koyulmaktadır. Polis bu konunun üzerine gittikçe, yeni ve hiç bilinmeyen şeyler ile yüzleşmeye başlar. Hem katili yakalamaya çalışırlar hem de Jigsaw’a ait birçok eşyanın gün yüzüne çıkmasını sağlarlar. Ama çember daraldıkça ölen insanların sayısı da artmaktadır.

Tester Jigsaw Efsanesi serinin sekizinci yapımıdır. Yönetmen koltuğunda Michael Spierig ve Peter Spierig bulunuyor. Pete Goldfinger ve Josh Stolberg yapımın senaristliğini yapıyor. Korku ve gerilimin iç içe geçtiği serinin sekizinci yapımında Tobin bell, Laura Vandervoort, Matt Passmore, Callum Keith Rennie gibi oyuncular yer alıyor. FilmGold ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Web Sitesi: http://jigsawsaves.com/
Yorum Alanı